Archiv

Tenisové soustředění 2021

V neděli dne 5. 9. 2021 se na kurtech Hydro uskutečnil tradiční turnaj HYDROCUP ve smíšené čtyřhře pro naše rekreační hráče a hráčky. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 dvojic. Celkovými vítězi se stali Kateřina Zvaričová a Josef Peterka.

15.9.2019 se na kurtech Pod lipami uskutečnil 1.ročník NERATOVICE OPEN za účasti členů TO Neratovice. Vítězem se stal Ondra Najman s Josefem Peterkou. Vítězům gratulujeme, všem hráčům děkujeme a těšíme se na další ročník turnaje. vloženo 18.9.2019

AKTUALITY - Mistrovská utkání družstev vloženo 28.6.2019

V jarních měsících se každoročně konají soutěže družstev a neratovický tenis měl tentokrát široké zastoupení a zaznamenal i jeden velký úspěch. Staršího žactvo - družstvo A, hrající ve II. třídě, vyhrálo všech 7 utkání. Ve skupině tak zvítězilo a pro další rok postupuje do I. třídy.

I v dalších kategoriích naši tenisté předvedli hezký a kvalitní tenis. Družstvo dospělých, hrající III. třídu, vyhrálo 5 utkání, skončilo na třetím místě a v soutěži se udrželo. Dorost - družstvo A, hráči vyhráli 3 utkání a s umístěním na pátém místě v I. třídě se v soutěži udrželo, dorost - družstvo B také vyhrálo 3 utkání, skončilo na sedmém místě a příští rok si zahraje III. třídu. Starší žactvo mělo s družstvem B zastoupení i ve III. třídě, kde s výhrou 2 utkání skončilo na šestém místě. Mladší žactvo mělo 2 družstva, kdy hráči družstva A v I. třídě bohužel nevyhráli žádné utkání a pro další rok sestupují do II. třídy. Družstvo B s obdobným výsledkem zůstává ve III. třídě.

V příštím roce tak 2 naše družstva budou hrát první třídu a věříme, že se jim podaří zopakovat letošní úspěch

VÝSLEDKY TRÉNINKOVÝCH ZÁPASŮ ZA OBDOBÍ KVĚTEN-ZÁŘÍ 2016 vloženo 14.10.2016

Sparingové zápasy odehrály hlavně děti z kategorie mladších žáků, proto výsledné hodnocení je provedeno pouze v této kategorii. Starší žáci a dorost hodnoceni nejsou. Vítěz zápasu obdržel vždy 3 body a poražený 1 bod.

Vítězkou se stala Klára Byrtusová, která odehrála celkem 19 zápasů a získala 56 vyhraných bodů. Na druhém místě skončil Pavel Horák, který odehrál rekordních 23 zápasů a posbíral 42 bodů. Třetí místo patří Vítkovi Pacholíkovi, který zahrál 11 zápasů a získal 17 bodů.

Všem zúčastněným dětem gratulujeme a věříme, že v příští sezóně budou nadále tréninkové zápasy mezi sebou hrát a tím se zdokonalovat ve své hře :-)

1. místo - KLÁRA BYRTUSOVÁ (celkem bodů 56)

2. místo - PAVEL HORÁK (celkem bodů 42)

3. místo - VÍTEK PACHOLÍK (celkem bodů 17)

4. místo - TOMÁŠ JELÍNEK (celkem bodů 16)

5. místo - BÁRA HEŘMANOVÁ (celkem bodů 12)

6. místo - TEREZA HRUBÁ (celkem bodů 9)

7. místo - KATKA KONTROVÁ (celkem bodů 7)

8. místo - ELIŠKA ČERNÁ (celkem bodů 5)

8. místo - MARTIN ŠMÍD (celkem bodů 5)

Oblastní přebory mladších žákyň v Neratovicích ve dnech 14.5.-16.5.2016 vloženo 24.5.2016

Ve dnech 14.5.-16.5.2016 se uskutečnily na dvorcích Pod lipami v Neratovicích Oblastní přebory mladších žákyň za účasti 44 hráček Středočeského kraje. Jednička nasazená Šalková Dominika, 34 hráčka celostátního žebříčku z TK Neridé, vyhrála turnaj dvouhry, kde ve finále porazila druhou nasazenou Pávkovou Katrin z 1.Vestecké sportovní, 52 hráčku celostátního žebříčku 6/7, 6/2, 6/2. Obě hráčky se kvalifikovaly na Mistrovství republiky mladších žákyň, které se koná ve dnech 5.-10.7.2016 v Mostě. Soutěže se zúčastnily také domácí hráčky, a to Byrtusová Klára a Heřmanová Bára. Obě hráčky postoupily z předkola, kde Byrtusová Klára porazila Bláhovou Nelu 6/3, 6/3 a Heřmanová Bára zdolala Prádlerovou Joriku 6/3, 6/3. V dalším kole narazily na nasazené hráčky, které byly nad jejich síly a po výsledku 6/0, 6/1 a 6/0, 6/0 vypadly ze soutěže. Čtyřhra byla v režii nasazených hráček, kde sestry Šalkovy porazily ve finále dvojici Poláková, Pávková ve třech setech 0/6, 7/6, 1/0.